Korisnik: Lozinka:  
Zapamti me
Nova lozinka?  

 
Sveta Nedelja,
Temperatura: nepoznata
Objavljene kandidacijske liste za mjesne odbore
Najviše lista u Kerestincu i Maloj Gorici, najmanje u Strmcu i Svetoj Nedelji
Autor: SVENtv.info, objavi:

Gradsko izborno povjerenstvo za mjesne izbore Grada Svete Nedelje objavilo je kandidacijske i zbirne liste za izbor članova Vijeća mjesnih odbora koje će građani birati u nedjelju 19. svibnja. Najviše lista, po pet, predano je za izbor članova u mjesnim odborima Kerestinec-Kalinovica-Žitarka te Maloj Gorici, a najmanje, po tri, u Strmcu i Svetoj Nedelji-Svetonedeljskom Bregu.

KANDIDACIJSKA LISTU ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA BESTOVJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
ZAGORSKA STRANKA – ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
- NOSITELJ LISTE: MARIJAN HABLJAK
1. MARIJAN HABLJAK
2. DARKO HRIBERSKI
3. RUDOLF JEDVAJ
4. BRANKA SUDAR
5. IVAN HUZJAN
6. BRANKO HUDINA
7. LJILJANA ŠARIĆ
8. MARCEL UGARKOVIĆ
9. IVAN ŠAFRANKO

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: STJEPAN ČITAROVIĆ
1. STJEPAN ČITAROVIĆ
2. DAVOR MARKOVIĆ
3. VESNA ĐURĐEK
4. MARIJAN BAŠIĆ
5. IVAN GRGAR
6. ANA KRAJAČIĆ
7. IVAN ŠKRINJARIĆ
8. ĐURĐA MIHOKOVIĆ
9. JOSIP VLAŠIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: ZDENKO STANIĆ
1. ZDENKO STANIĆ
2. RENATO STEPANIĆ
3. IVICA VIDOVIĆ
4. ŽELJKO JAKOPEC
5. MAJA STEPANIĆ
6. BRANKA DRAŽIĆ
7. EMIR SELMAN
8. SAŠA TURČINOVIĆ
9. MARIJAN ĆUK

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA BESTOVJE
- NOSITELJ LISTE: ZDENKO TUBIKANEC
1. ZDENKO TUBIKANEC
2. IGOR TOT
3. MARIJO SOKOLIĆ
4. DAVOR LONČARIĆ
5. JOZO KURTUŠIĆ
6. JADRANKO BARLOVIĆ
7. HELENA DEŠČAK
8. DOMAGOJ TUBIKANEC
9. STJEPAN DEŠČAK

 

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA BREZJE

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA BREZJE
- NOSITELJICA LISTE: DANIJELA GOLUBIĆ
1. DANIJELA GOLUBIĆ
2. PAVAO HRĐUN
3. DEJAN MAKSIĆ
4. ANDREJA KRŠIĆ
5. NATALIJA HRĐUN
6. ĐURĐA HRĐUN
7. VERICA FAUKOVIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: DAMIR PRAHIN
1. DAMIR PRAHIN
2. SLOBODAN OBRADOVIĆ
3. JOZO VRDOLJAK
4. MILJENKO ŠEKETA
5. DANIJEL STIPANOVIĆ
6. MATEJ VRDOLJAK
7. IVAN ŠIMUNOVIĆ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJICA LISTE: GORDANA PETRINJAK
1. GORDANA PETRINJAK
2. DAMIR MARENIĆ
3. STJEPAN LADOVIĆ
4. MIROSLAV KARABELJ
5. DRAŽEN KLEŠČIĆ
6. JULIUS ŠEKETA
7. ANKICA LADOVIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: PAVAO HAJTOK

1. PAVAO HAJTOK
2. IVAN ŽIGNIĆ
3. DARIO MARENIĆ
4. MILENA OMEROVIĆ
5. DAMIR SMONTARA
6. TONČEK HAJTOK
7. GORDANA NERALIĆ

 

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA JAGNJIĆ DOL

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: JOSIP JAKOPAČ
1. JOSIP JAKOPAČ
2. DUBRAVKA DUGIĆ
3. JOSIP JANJIĆ
4. DARIO KOVAČ
5. VLADO JAKOPAČ
6. FILIP BILIĆ
7. RENATO JAKOPAČ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJICA LISTE: SUZANA ČEŠKOVIĆ

1. SUZANA ČEŠKOVIĆ
2. IVICA JANKAVIĆ
3. MILICA MIHOLIĆ
4. MAJA ČEŠKOVIĆ
5. VINKO JAKOPAČ
6. ZLATKO ŠEKETA
7. DAMIR JAKOPAČ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: ŽELJKO FABIJAN
1. ŽELJKO FABIJAN
2. IVICA BRATIĆ
3. ŽELJKO GOLUBIĆ
4. DUBRAVKO ŠEKETA
5. BRANKO JAKOPEC
6. DAVOR MIHELIĆ
7. BRUNO PAVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA JAGNJIĆ DOL
- NOSITELJ LISTE: ZDENKO ŠEKETA
1. ZDENKO ŠEKETA
2. IVICA SKENDROVIĆ
3. VLADIMIR JAKOPAČ
4. ANDJELKO ŠEKETA
5. IVAN REŠETAR
6. STANKO SKENDROVIĆ
7. DOMAGOJ ŠEKETA

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA KERESTINEC-KALINOVICA-ŽITARKA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA KERESTINEC
- NOSITELJ LISTE: STJEPAN ČAKANIĆ
1. STJEPAN ČAKANIĆ
2. STJEPAN BLAGOJEVIĆ
3. JOSIP MIHOLIĆ
4. DRAŽEN STANEC
5. DANIJEL PIPIĆ
6. BRIGITTA PRAHIN
7. ĐURO VADLJA
8. ZDENKO POŽGAJ
9. IVAN DELIBOS

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: DARIO ZUROVEC

1. DARIO ZUROVEC
2. STIPO ĆORLUKA
3. MARKO KATALINIĆ
4. NIKOLINA PUHALO
5. DAMIR KLEMENČIĆ
6. DAMIR KLAČIĆ
7. FRANJO PERIĆ
8. MIJO MIHULJA
9. MARKO KLJUČEVIĆ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJICA LISTE: SNJEŽANA ČUČEK
1. SNJEŽANA ČUČEK
2. DUBRAVKO BRAJDIĆ
3. DARKO FUMIĆ
4. DANICA ČIŽMEŠIJA
5. IVICA REŠČIĆ
6. NIKICA KLEMENČIĆ
7. MATO ČUČEK
8. ROBERT HORVATINČIĆ
9. MATIJA MIKEK

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
- NOSITELJ LISTE: IVAN RIBARIĆ
1. IVAN RIBARIĆ
2. STJEPAN OBUĆINA
3. ROBERT IVANČAN
4. MIROSLAV ŠICEL
5. MARIO HUNJADI
6. JOZO JULARIĆ
7. BLAŽAN ELEZ
8. PETAR BRIŠEVAC
9. KRUNOSLAV UROIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: MARIO ČIŽMEŠIJA
1. MARIO ČIŽMEŠIJA
2. DAVORKA PRAHIN
3. ALEN BAŠIĆ
4. MARINA KENDA
5. MIRELA SLAMAR
6. SANDRA MAVRAČIĆ
7. BERNARD MLINAR
8. VESNA ŠIRANOVIĆ
9. MIROSLAV MILONJIĆ

 

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA MALA GORICA - SREBRNJAK

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MALA GORICA
- NOSITELJ LISTE: GABRIJEL DEAK
1. GABRIJEL DEAK
2. DAVOR NAĐI
3. ANTONIO DEAK
4. TOMISLAV NAĐI
5. DANIJEL DEAK
6. TOMO DEAK
7. LUKA TOMAŠKOVIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJICA LISTE: VERICA DEAK
1. VERICA DEAK
2. ŽELJKO ŠIMEC
3. DRAŽEN DEAK
4. TOMISLAV LEHPAMER
5. BOŽIDAR DEAK
6. PAVAO BURIĆ
7. IVAN COHA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: FREDDY FRIDERICH BURIĆ
1. FREDDY FRIDERICH BURIĆ
2. ŽELJKA ŠABARIĆ
3. DALIBOR MIHOLIĆ
4. MARIO MIKEK
5. STJEPAN REŠČIĆ
6. FRANJO ŠABARIĆ
7. VESNA DEAK

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
- NOSITELJ LISTE: IVICA BELČIĆ
1. IVICA BELČIĆ
2. SNJEŽANA JANJIĆ
3. BRANKO BIŠKUPIĆ
4. BRANKO ŠABARIĆ
5. DRAŽEN MIKEK
6. IVICA CINDRIĆ
7. DARKO ŠABARIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MALA GORICA
- NOSITELJ LISTE: ŽELJKO KRAJAČIĆ
1. ŽELJKO KRAJAČIĆ
2. VLADIMIR ŠEKETA
3. BORIS NAĐI
4. ZORAN JURANKO
5. ŽELJKO VLAŠIČEK
6. IVAN KEDMENEC
7. NATAŠA DEAK

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA SVETA NEDELJA-SVETONEDELJSKI BREG

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: ZORAN ŽITKOVIĆ
1. ZORAN ŽITKOVIĆ
2. ANTONIO LJUBIĆ
3. NIKOLA BARTAKOVIĆ
4. SABRINA PEJIĆ
5. SNJEŽANA ČOVIĆ
6. GORAN ROŽEK
7. SUZANA DRAGOŠA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJICA LISTE: MARINA KAPUĐIJA
1. MARINA KAPUĐIJA
2. BERNARD BRGLEZ
3. JOSIP RATEŠIĆ
4. ĐURĐICA IVANEC
5. ĐURĐICA GREBLIČKI
6. AMALIJA KAPUĐIJA
7. SANDRA GABROVEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: MARKO KATANEC
1. MARKO KATANEC
2. MLADEN RADOŠEVIĆ
3. MARINA NIKL
4. GORAN TURK
5. SLAVEN DŽODAN
6. KRISTINA GABRIŠA
7. PETAR MIKIN

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA NOVAKI

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
- NOSITELJ LISTE: MARIJAN VOJVODIĆ
1. MARIJAN VOJVODIĆ
2. VIKTOR BUNGIĆ
3. ĐURĐICA MAMIĆ
4. ROBERT ŠOŠTARIĆ
5. DRAGO SKLEDAR
6. PERE GALIR
7. KATA PAVLOVIĆ
8. SLAĐANA ŽUGEC
9. IVAN POČIVAŠEK

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: MIJO JURIN
1. MIJO JURIN
2. IVAN VOJVODIĆ
3. JOSIP IVKOVČIĆ
4. ROBERT MORIĆ
5. KREŠIMIR SEDAK
6. DEAN DEJANOVIĆ
7. DRAGUTIN ŽIVODER
8. IVANA VOJVODIĆ
9. MATIJA GOLUBIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: IVICA VOJVODIĆ
1. IVICA VOJVODIĆ
2. DAVOR ANTOLJAK
3. FRANJO RUBINIĆ
4. IVAN JANDREČIĆ
5. ANITA ČIČAK
6. ZVONIMIR IVANČIĆ
7. BOŠKO RESANOVIĆ
8. MARIJAN MARKOVIĆ
9. MARIJANA SKLEDAR

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA NOVAKI
- NOSITELJ LISTE: ZDENKO VOJVODIĆ
1. ZDENKO VOJVODIĆ
2. ŽELJKO PENZER
3. FILIP ŠEKETA
4. RENATO HABDELIĆ
5. MARIJAN GOLUBIĆ
6. KARIN JURIŠIĆ
7. ZDENKA HABDELIĆ
8. TOMISLAV ČIŽMEŠIJA
9. NIKOLA DEJANOVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA OREŠJE
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: IVICA ORŠIĆ
1. IVICA ORŠIĆ
2. DOMAGOJ SLAVIĆ
3. RENATA KUNDIH
4. IVAN ZBUKVIĆ
5. DARJAN JELINČIĆ
6. NEDJELJKO OČIĆ
7. RATIMIR SLAVIĆ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: ALEN GOLUBIĆ
1. ALEN GOLUBIĆ
2. MIRO VESNAVER
3. DUBRAVKA GOLUBIĆ
4. SNJEŽANA KUKOLJA
5. MIRJANA GOLUBIĆ
6. VLASTA JELINČIĆ
7. NIKOLA BUDULICA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA OREŠJE
- NOSITELJ LISTE: MLADEN ORŠIČEK
1. MLADEN ORŠIČEK
2. IVAN VRČKOVIĆ
3. ROBERT PASSERO
4. VLADIMIR MILETIĆ
5. MARIO ORŠIĆ
6. MILAN KUKOLJA
7. DRAŽEN RESAR

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: RENE AHČIN
1. RENE AHČIN
2. ANITA PETRIČKO
3. VIKTORIJA POGAČIĆ
4. MARKO VRČKOVIĆ
5. SANELA MUJKIĆ
6. MARIO MATOŠEVIĆ
7. IVICA MATOŠEVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA RAKITJE
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
- NOSITELJ LISTE: IVICA PAVLIĆ

1. IVICA PAVLIĆ
2. MARIJAN BLAŽEVIĆ
3. ZLATKO NOVAČIĆ
4. ANTONIJA BEKIĆ
5. IVICA GOLIĆ
6. MILIVOJ ŠKEVA
7. BOŽO MIHINA
8. ANTUN VRČKOVIĆ
9. ANKA SEDIĆ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: MATIJA LENARD
1. MATIJA LENARD
2. VLADIMIR BUDEN
3. VLADO KELEKOVIĆ
4. NADA PAVEC
5. TOMISLAV NOVOSELEC
6. MARIJAN SAMARĐIJA
7. JOSIP NJEGOVEC
8. DAMIR JURINEC
9. VERA GLAS

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA RAKITJE
- NOSITELJ LISTE: ŽARKO MIHINA

1. ŽARKO MIHINA
2. STJEPAN ŠKEC
3. JURICA NOVAČIĆ
4. STIPO KATAVIĆ
5. NIKOLINA MIHINA
6. FRANJO HORVAT
7. PETAR SADRIĆ
8. ILIJA SADRIĆ
9. MATO ZADRO

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: STJEPAN GRGIĆ
1. STJEPAN GRGIĆ
2. MARKO KRESONJA
3. IVANA HAJDINJAK
4. VESNA KANCELJAK
5. DARIO ZAJEC
6. DALIBOR BRNIĆ
7. JOSIP SINKOVIĆ
8. PETRA ILIĆ
9. MARTINA STANEC

KANDIDACIJSKA LISTA ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA STRMEC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
- NOSITELJ LISTE: DAMIR HALUŽAN
1. DAMIR HALUŽAN
2. ANA LOVASIĆ
3. ALEN VOJVODIĆ
4. DALIBOR VLAŠIĆ
5. MATEJA GVOZDANOVIĆ
6. JURICA CESAREC
7. KRISTIJAN COBAN
8. VIŠNJA KAPUĐIJA
9. MARKO MATIJEVIĆ
10. ZDRAVKO VLAŠIĆ
11. ZLATKO HORVATIĆ

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
- NOSITELJ LISTE: FILIP VLAŠIĆ
1. FILIP VLAŠIĆ
2. STJEPAN ŠIKAC
3. VALENTINA HUIĆ
4. SLAVKO JURINEC
5. PAVAO ZLODI
6. IVAN HUIĆ
7. MARIJAN LACKOVIĆ
8. JADRANKA DUJIĆ
9. MATEJ ANIĆ MATIĆ
10. FRANJO MIHELIĆ
11. ĐURO VLAŠIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
- NOSITELJ LISTE: DARKO POVRŽENIĆ
1. DARKO POVRŽENIĆ
2. MLADEN KATUŠIĆ
3. ZVONIMIR GUZAN
4. ZDENKO FRANCETIĆ
5. IDA JANDREČIĆ
6. ŽELJKO JAMBREUŠ
7. KATARINA PETRAVIĆ
8. ZDRAVKO FRANCETIĆ
9. SILVIJO VLAŠIĆ
10. MIHAELA KRŠINIĆ
11. KRUNOSLAV ZLODI

 

 

 

 

Tagovi:
|
|
Komentari...
Napiši komentar
Autor:
Komentar:
Sigurnosni zbroj:
Sigurnosni zbroj
Upišite zbroj brojeva na slici u dano polje
pravopis
ako su vam riječi nerazumljive koje izgovara gospodin Prahin, obratite se u Rakitju u centar za jezike dati če vam prevodioca-tumača....
Komentar je napisan 06.05.2013. u 19:14:44 Ukupno: -7Dobar Loš
listić
mali ispravak "ima nas sedam a osam kandidata"
Komentar je napisan 05.05.2013. u 20:33:14 Ukupno: -17Dobar Loš
listić
Puntarić u svom "kutku" Večernjega rješava dilemu izbora pa se mještani pitaju "koga izabrati od osam kandidata za načelnika a ima nas osam u selu"? nešto slično je i u našim mjesnim odborima, sami rod i familija....
Komentar je napisan 05.05.2013. u 20:31:10 Ukupno: -5Dobar Loš
brndac
Pa jeli ovo bernard mlinar na listi u kerestincu od SDP-a ?? Sad kad je pokral sve kaj se dalo, nikad nikome place dao i nikad nikom račun platio sad ide u politiku ? Pa kaj je sad u SDP-u samo banda ?
Komentar je napisan 03.05.2013. u 17:39:00 Ukupno: 8Dobar Loš
hahah
Kolko ja znam a dosta znam nikada nije bio clan nikakve partije dakle opet budete razocarani ostali ako ste to mislili da je
Komentar je napisan 03.05.2013. u 17:37:36 Ukupno: 14Dobar Loš
JEZIKOSLOVAC
Treba li gradonačelnik Svete Nedelje u javnom obraćanju koristiti standardni hrvatski književni jezik?
Komentar je napisan 03.05.2013. u 00:20:20 Ukupno: 10Dobar Loš
Imamo pravo znati!
Dali je Drago Prahin bio član komunističke partije Jugoslavije? Javite nam da znamo da za njega ne glasamo!
Komentar je napisan 02.05.2013. u 08:04:26 Ukupno: 2Dobar Loš
ha-ha
da da da...sad si sve rekel, njega poštuju, a on njih? o tome ti ja govorim...poštuje ih kad su izbori...skuplja glasove na kampanji kakti domaći čovek...licemjerno!! bravo majstore
Komentar je napisan 01.05.2013. u 23:07:07 Ukupno: -8Dobar Loš
Obzirom da me ne poznaš a to vidim jer nagađaš dali jesam ili nisam, ponašaj se pristojno i nikoga ne nazivaj pogrdnim riječima. Znači u Bednji su svi licemjeri jer im je njihovo narječje ozakonjeno kao autohtono, a Prahina poštuju i oni koji imaju svoje drugačije narječje, to tebe smeta.....da vodi malo više brige o svom Rakitju.....
Komentar je napisan 01.05.2013. u 20:21:39 Ukupno: -2Dobar Loš
ha-ha
ja ti samo velim ono kaj se priča, tj kakve su reakcije na listu u Rakitju, pitaj si ljude iz Rakitja, a ak slučajno živiš u Rakitju onda sve znaš ii nemoj se pravit glup, ne nazivam ih ja bezosječajno već tvoji takvi kaj ih iskoriste za izbore..ako si ikad bil blizu Prahina onda znaš i njegovo mišljenje..nije sramotno govorit domaćim jezikom/narječjem/naglaskom al je licemjerno, jer time cilja određenu skupini i to je kristalno jasno, domaće ljude koje na tu kartu kupuje a posle im se smije u facu...
Komentar je napisan 01.05.2013. u 09:35:02 Ukupno: 14Dobar Loš
1
Marketing...

Ostale vijesti

Povezane vijesti

15.08.2016. - Zagreb
10 Svetonedeljčana na izbornim listama
29.04.2009. - Sveta Nedelja
Objavljene izborne liste

Najčitanije vijesti

02.03.2017. - 85717 učitavanja
Damir Halužan kandidat je HDZ-a za gradonačelnika Svete Nedelje
18.05.2009. - 71131 učitavanja
Drugi krug za gradonačelnika
31.05.2009. - 62380 učitavanja
Drago Prahin gradonačelnik
03.02.2017. - 59150 učitavanja
Opet preokret - raspušten svetonedeljski HDZ, Markovinović povjerenik
22.12.2016. - 55142 učitavanja
Dario Zurovec objavio kandidaturu za gradonačelnika
27.12.2008. - 55111 učitavanja
Pogodovanje
16.02.2013. - 38637 učitavanja
Kredit koji je putovao oko svijeta

Arhiva vijesti

Sve vijesti pogledajte u našoj arhivi.
Marketing...
Zlatni ključ d.o.o.
adresa: Vinogradska 4, 10431 Sveta Nedelja
e-mail: zlatni-kljuc@zg.t-com.hr
webdesign: viktor@zlatni-kljuc.com
tel: (0)1 3373 473, fax: (0)1 3373 472